2020. november 30., hétfő

Hiteles tájékoztatás, közösségformáló vélemények

Marosvásárhely

November 20., péntek:

* 17.30 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Jászvásári CSM Politehnica – FC Argeş Piteşti (1. liga, 11. forduló)

* 20.30 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Bukaresti Dinamo – FC Voluntari (1. liga, 11. forduló)

* 21.00 óra, M4 Sport: Kisvárda Master Good – Paksi FC (NB I, 11. forduló)

November 21., szombat:

* 11.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Unirea Slobozia – Universitatea Craiova (2. liga, 13. forduló)

* 13.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Academica Clinceni – Konstancai Viitorul (1. liga, 11. forduló)

* 15.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Temesvári ASU Politehnica – Petrolul Ploieşti (2. liga, 13. forduló)

* 15.45 óra, M4 Sport+: Puskás Akadémia FC – Budafoki MTE (NB I, 11. forduló)

* 18.00 óra, M4 Sport: Mezőkövesd Zsóry FC – MTK Budapest (NB I, 11. forduló)

* 19.30 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: FC Botoşani – CSU Craiova (1. liga, 11. forduló)

* 20.30 óra, M4 Sport: Budapest Honvéd FC – Ferencvárosi TC (NB I, 11. forduló)

November 22., vasárnap:

* 11.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Bákói Aerostar – Bukaresti Rapid (2. liga, 13. forduló)

* 15.30 óra, M4 Sport: Újpest FC – Zalaegerszegi TE FC (NB I, 11. forduló)

* 17.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Nagyszebeni Hermannstadt – Gyurgyevói Astra (1. liga, 11. forduló)

* 18.00 óra, M4 Sport: MOL Fehérvár FC – Diósgyőri VTK (NB I, 11. forduló)

* 20.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Kolozsvári CFR – Aradi UTA (1. liga, 11. forduló)

* 20.45 óra, M4 Sport: WKW ETO FC Győr – Gyirmót FC Győr (NB II, 17. forduló)

November 23., hétfő:

* 16.30 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Kolozsvári Universitatea – Temesvári Ripensia (2. liga, 13. forduló)

* 18.30 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Chindia Tîrgovişte – Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK (1. liga, 11. forduló)

* 21.00 óra, DigiSport 1, Telekom Sport 1: Medgyesi Gaz Metan – Bukaresti FCSB (1. liga, 11. forduló)