2024. august 17., Saturday

Hiteles tájékoztatás, közösségformáló vélemények

Marosvásárhely

Outland – 2019

 Eladási tanácsadó és Aszisztens

Az Outland túra-sport cipős üzlet Eladási tanácsadó és Aszisztens munkakörbe keres teljes munkaidős programmal, megbízható személyt.

Feladatok: az ügyfelek személyes kiszolgalása, telefonos, és e-mail-es kapcsolattartás, személyes tanácsadás nyújtás a cég termékei eladásának érdekében, a rendelések feldolgozása. Adminisztrációs tevékenységek

elvégzése, beszerzés, ügyvezető munkáját segíteni.

Elvárások: a román nyelv felső szintű tudása, angol nyelv kezdő szintű ismerete és az alapvető számítógépkezelő ismeretek.

Dinamikus, dolgozni és tanulni vágyó személyt keresünk.

Nagyon szívesen fogadjuk frissen végzettek jelentkezését is.

A munkavégzés helye Marosvásárhely, Horea utca 33 szám.

Program 12-20 óráig.

A fényképes önéletrajzokat az Outland üzletbe várjuk vagy az info@outland.ro címre.

Határidő: 2019.08.31