2023. január 28., szombat

Hiteles tájékoztatás, közösségformáló vélemények

Marosvásárhely

Október 14., péntek:

* 16.00 óra, DigiSport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 3: Brassói FC – FK Csíkszereda (2. liga, 10. forduló)

* 18.15 óra, DigiSport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2: Campionii FC Argeş Piteşti – FC Voluntari (Szuperliga, 14. forduló)

* 21.00 óra, DigiSport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1: Nagyszebeni Hermannstadt – Bukaresti Rapid 1923 (Szuperliga, 14. forduló)

* 21.00 óra, M4 Sport: Kecskeméti TE – Kisvárda Master Good (NB I, 11. forduló)

Október 15., szombat:

* 12.00 óra, DigiSport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1: Bukaresti Dinamo 1948 – Temesvári Ripensia (2. liga, 10. forduló)

* 15.30 óra, DigiSport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2: Botosáni FC – Universitatea 1948 Craiova (Szuperliga, 14. forduló)

* 15.45 óra: ZTE FC – Paksi FC (NB I, 11. forduló)

* 18.00 óra, M4 Sport +: Puskás Akadémia FC – Budapest Honvéd (NB I, 11. forduló)

* 18.00 óra, DigiSport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1: Konstancai FCV Farul – Kolozsvári FCU (Szuperliga, 14. forduló)

* 18.00 óra, M4 Sport: Puskás Akadémia FC – Budapest Honvéd (NB I, 11. forduló)

* 20.30 óra, M4 Sport: Vasas FC – MOL Fehérvár FC (NB I, 11. forduló)

* 21.00 óra, DigiSport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1: CSU Craiova – Petrolul 52 Ploieşti (Szuperliga, 14. forduló)

* 21.00 óra, M4 Sport: Szombathelyi Haladás – MTK Budapest

Október 16., vasárnap:

* 11.45 óra, DigiSport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2: Temesvári Politehnica – Bodzavásári Gloria (2. liga, 10. forduló)

* 14.00 óra, DigiSport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2: Chindia Târgovişte – CS Mioveni (Szuperliga, 14. forduló)

* 14.45 óra, M4 Sport: Debreceni VSC – Újpest FC (NB I, 11. forduló)

* 18.45 óra, M4 Sport: Mezőkövesd Zsóry FC – Ferencvárosi TC (NB I, 11. forduló)

* 20.30 óra, DigiSport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1: Bukaresti FCSB – Aradi UTA (Szuperliga, 14. forduló)

* 21.00 óra, M4 Sport: Szombathelyi Haladás – MTK Budapest (NB II, 12. forduló)

Október 17., hétfő:

* 16.00 óra, DigiSport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2: Bukaresti Progresul 1944 Spartac – Bukaresti CSA Steaua (2. liga, 10. forduló)

* 18.15 óra, DigiSport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 2: Galaci Suporter Club Oţelul – Concordia Chiajna (2. liga, 10. forduló)

* 21.00 óra, DigiSport 1, Orange Sport 1, Prima Sport 1: Kolozsvári CFR 1907 – Sepsiszentgyörgyi Sepsi OSK (Szuperliga, 14. forduló)


Ez a weboldal sütiket használ

A jobb szolgáltatás nyújtásának érdekében sütiket használunk. Az oldal jobb felhasználása érdekében kérjük, fogadja el a sütiket. További információ itt: Adatvédelmi tájékoztató