2022. augusztus 17., szerda

Hiteles tájékoztatás, közösségformáló vélemények

Marosvásárhely

Június 3., péntek:

* 17.00 óra, DigiSport 1, Prima Sport 2: Kazahsztán – Azerbajdzsán (Nemzetek Ligája, C divízió)

* 19.00 óra, DigiSport 2, Prima Sport 1: Lettország – Andorra (Nemzetek Ligája, D divízió)

* 21.45 óra, DigiSport 1, Prima Sport 1: Franciaország – Dánia (Nemzetek Ligája, A divízió)

* 21.45 óra, DigiSport 2, Prima Sport 2: Belgium – Hollandia (Nemzetek Ligája, A divízió)

* 21.45 óra, DigiSport 3: Horvátország – Ausztria (Nemzetek Ligája, A divízió)

* 21.45 óra, DigiSport 4: Fehéroroszország – Szlovákia (Nemzetek Ligája, C divízió)

Június 4., szombat:

* 19.00 óra, DigiSport 1, Prima Sport 1, M4 Sport: MAGYARORSZÁG – Anglia (Nemzetek Ligája, A divízió)

* 19.00 óra, DigiSport 3, Prima Sport 2: Finnország – Bosznia-Hercegovina (Nemzetek Ligája, B divízió)

* 19.00 óra, DigiSport 4: Litvánia – Luxemburg (Nemzetek Ligája, C divízió)

* 21.45 óra, Prima TV: Montenegró – ROMÁNIA (Nemzetek Ligája, B divízió)

* 21.45 óra, DigiSport 1, Prima Sport 1: Olaszország – Németország (Nemzetek Ligája, A divízió)

* 21.45 óra, DigiSport 2, Prima Sport 2: Törökország – Feröer szigetek (Nemzetek Ligája, C divízió)

Június 5., vasárnap:

* 19.00 óra, DigiSport 1, Prima Sport 1: Wales – Ukrajna (vb-pótselejtező)

* 19.00 óra, DigiSport 4: Ciprus – Észak-Írország (Nemzetek Ligája, C divízió)

* 21.45 óra, DigiSport 1, Prima Sport 2: Portugália – Svájc (Nemzetek Ligája, A divízió)

* 21.45 óra, DigiSport 2, Prima Sport 1: Csehország – Spanyolország (Nemzetek Ligája, A divízió)

* 21.45 óra, DigiSport 3: Svédország – Norvégia (Nemzetek Ligája, B divízió)

* 21.45 óra, DigiSport 4: Szerbia – Szlovénia (Nemzetek Ligája, B divízió)

Június 6., hétfő:

* 19.00 óra, DigiSport 3: Lettország – Liechtenstein (Nemzetek Ligája, D divízió)

* 21.45 óra, DigiSport 1: Horvátország – Franciaország (Nemzetek Ligája, A divízió)

* 21.45 óra, DigiSport 2: Ausztria – Dánia (Nemzetek Ligája, A divízió)

* 21.45 óra, DigiSport 3: Szlovákia – Kazahsztán (Nemzetek Ligája, C divízió)

* 21.45 óra, DigiSport 4: Izland – Albánia (Nemzetek Ligája, B divízió)