2022. október 5., szerda

Hiteles tájékoztatás, közösségformáló vélemények

Marosvásárhely

Szeptember 23., péntek:

* 18.15 óra, M4 Sport: MAGYARORSZÁG – Bulgária (U21-es barátságos mérkőzés)

* 19.00 óra, DigiSport 2: Észtország – Málta (Nemzetek Ligája, D divízió, 2. csoport)

* 19.00 óra, DigiSport 4, Prima Sport 1: Grúzia – Észak-Macedónia (Nemzetek Ligája, C divízió, 4. csoport)

* 21.30 óra, DigiSport 3: Brazília – Ghána (barátságos mérkőzés)

* 21.45 óra, M4 Sport, DigiSport 2, Prima Sport 2: Németország – MAGYARORSZÁG (Nemzetek Ligája, A divízió, 3. csoport)

* 21.45 óra, Antena 1: Finnország – ROMÁNIA (Nemzetek Ligája, B divízió, 3. csoport)

* 21.45 óra, DigiSport 1, Prima Sport 1: Olaszország – Anglia (Nemzetek Ligája, A divízió, 3. csoport)

* 21.45 óra, DigiSport 4, Prima Sport 3: Bosznia-Hercegovina – Montenegró (Nemzetek Ligája, B divízió, 3. csoport)


Szeptember 24., szombat:

* 16.00 óra, DigiSport 1, Prima Sport 1: Örményország – Ukrajna (Nemzetek Ligája, B divízió, 1. csoport)

* 19.00 óra, DigiSport 1, Prima Sport 1: Szlovénia – Norvégia (Nemzetek Ligája, B divízió, 4. csoport)

* 19.00 óra, DigiSport 2: Észak-Írország – Koszovó (Nemzetek Ligája, C divízió, 2. csoport)

* 21.00 óra, M4 Sport: ETO FC Győr – Diósgyőri VTK (női NB I, 6. forduló)

* 21.45 óra, DigiSport 1, Prima Sport 2: Spanyolország – Svájc (Nemzetek Ligája, A divízió, 2. csoport)

* 21.45 óra, DigiSport 2, Prima Sport 1: Csehország – Portugália (Nemzetek Ligája, A divízió, 2. csoport)

* 21.45 óra, DigiSport 3, Prima Sport 3: Szerbia – Svédország (Nemzetek Ligája, B divízió, 4. csoport)

* 21.45 óra, DigiSport 4: Skócia – Írország (Nemzetek Ligája, B divízió, 1. csoport)

* 21.45 óra, Prima Sport 4: Izrael – Albánia (Nemzetek Ligája, B divízió, 2. csoport)


Szeptember 25., vasárnap:

* 13.00 óra, DigiSport 3: Bodzavásári Luceafărul – Dévai Autobergamo (futsal 1. liga, 3. forduló)

* 16.00 óra, DigiSport 3: Andorra – Lettország (Nemzetek Ligája, D divízió, 1. csoport)

* 16.00 óra, DigiSport 4, Prima Sport 3: Moldova – Liechtenstein (Nemzetek Ligája, D divízió, 1. csoport)

* 16.45 óra, M4 Sport: Szombathelyi Haladás Viktória – MTK Budapest (női NB I, 6. forduló)

* 19.00 óra, DigiSport 2, Prima Sport 1: Szlovákia – Fehéroroszország (Nemzetek Ligája, C divízió, 3. csoport)

* 19.00 óra, DigiSport 4: Azerbajdzsán – Kazahsztán (Nemzetek Ligája, C divízió, 3. csoport)

* 21.45 óra, DigiSport 1, Prima Sport 1: Dánia – Franciaország (Nemzetek Ligája, A divízió, 1. csoport)

* 21.45 óra, DigiSport 2, Prima Sport 2: Hollandia – Belgium (Nemzetek Ligája, A divízió, 4. csoport)

* 21.45 óra, DigiSport 3, Prima Sport 3: Wales – Lengyelország (Nemzetek Ligája, A divízió, 4. csoport)

* 21.45 óra, DigiSport 4, Prima Sport 4: Ausztria – Horvátország (Nemzetek Ligája, A divízió, 1. csoport)


Szeptember 26., hétfő:

* 18.00 óra, DigiSport 1: ROMÁNIA – Németország (U20-as barátságos mérkőzés)

* 21.30 óra, DigiSport 3: Brazília – Tunézia (barátságos mérkőzés)

* 21.45 óra, M4 Sport, DigiSport 2: MAGYARORSZÁG – Olaszország (Nemzetek Ligája, A divízió, 3. csoport)

* 21.45 óra, Prima TV: ROMÁNIA – Bosznia-Hercegovina (Nemzetek Ligája, B divízió, 3. csoport)

* 21.45 óra, DigiSport 1: Anglia – Németország (Nemzetek Ligája, A divízió, 3. csoport)

* 21.45 óra, DigiSport 4: Montenegró – Finnország (Nemzetek Ligája, B divízió, 3. csoport)