A PSV Eindhoven a hazai döntetlenjét követően idegenben simán, négy góllal verte az FC Koppenhágát, míg a Leicester Citynek vendégként az egygólos vereség is elég volt a nyolc közé jutáshoz.

* LASK Linz (osztrák) – Slavia Prága (cseh) 4-3, tj.: a Slavia 7-5-ös összesítéssel;

* Feyenoord (holland) – Partizan Belgrád (szerb) 3-1, tj.: a Feyenoord kettős győzelemmel, 8-3-as összesítéssel.

A negyeddöntő párosításai

Pénteken kisorsolták a Konferencialiga negyeddöntőjének párosításait. A program: Feyenoord – Slavia Prága, Bodö/Glimt – Roma, Marseille – PAOK, Leicester City – PSV Eindhoven. Az első mérkőzéseket április 7-én, a visszavágókat egy héttel később rendezik.