2023. június 5., hétfő

Hiteles tájékoztatás, közösségformáló vélemények

Marosvásárhely

Ötéves a kövesdombi unitárius templom

  • 2011-11-25 16:14:23

A Marosvásárhely-Kövesdombi Unitárius Egyházközség december 2-án ünnepli temploma felszentelésének ötödik évfordulóját. Az évforduló alkalmából november 27-én, advent első vasárnapján, az istentisztelet keretében Nagy Orsolya, a Művészeti Líceum IX. osztályos tanulója hárfán játszik.

A Marosvásárhely-Kövesdombi Unitárius Egyházközség december 2-án ünnepli temploma felszentelésének ötödik évfordulóját. Az évforduló alkalmából november 27-én, advent első vasárnapján, az istentisztelet keretében Nagy Orsolya, a Művészeti Líceum IX. osztályos tanulója hárfán játszik.

December 4-én, advent II. vasárnapján, ugyancsak az istentisztelet keretében a marosvásárhelyi Unitarcoop Alapítvány irodalmi köre Kisgyörgyné Barla Júlia magyarszakos tanár vezetésével Balázs Ferenc-emlékműsorral szerepel a kövesdombi unitárius templomban, majd istentisztelet után, az egyházközség Bözödi György-termében megnyílik Kedei Zoltán festőművész kiállítása.

Ugyancsak december 4-én, du. 5 órai kezdettel a kolozsvári Protestáns Teológiai Intézet Unitárius Karának hallgatói adventi istentiszteletet tartanak a kövesdombi unitárius templomban. Az ünnepi istentiszteletekre minden érdeklődőt szeretettel várnak.

Ez a weboldal sütiket használ

A jobb szolgáltatás nyújtásának érdekében sütiket használunk. Az oldal jobb felhasználása érdekében kérjük, fogadja el a sütiket. További információ itt: Adatvédelmi tájékoztató