A női labdarúgó 1. liga alsóházának első helyén álló csapatot, a CSM Alexandriát fogadta az ACS Marosvásárhely az alsóház negyedik fordulójában, és 2-1-es győzelmet aratott. A házigazda csapat góljait Biró Anna és Dávid Márta szerezte. Ezzel a sikerrel Marosvásárhely pontszámban utolérte Alexandriát, utóbbinak azonban van még egy elmaradt mérkőzése. Az mindenképpen figyelemre méltó, hogy a marosvásárhelyi csapat a tavaszi idényben mind a négy mérkőzését megnyerte.

A női labdarúgó 1. liga április 23-áig szünetel, amikor a rájátszás 5. fordulóját rendezik, ekkor Marosvásárhely az aradi Piros Security vendége lesz.

Női labdarúgó 1. liga, rájátszás:

* felsőház, 4. forduló: Resicabányai Banat Girls – Kolozsvári FC Universitatea 0-1, Temesvári Politehnica – Székelyudvarhelyi Vasas Femina 6-0, Bukaresti Carmen 1937 – FK Csíkszereda 2-0. Az élcsoport: 1. Temesvár 45 pont, 2. Kolozsvár 39, 3. Carmen 1937 36.

* alsóház, 4. forduló: Galaci Universitatea – Nagybányai FF 1-0, Bukaresti Fair Play – Aradi Piros Security 2-3, ACS Marosvásárhely – CSM Alexandria 2-1. Az élcsoport: 1. Alexandria 22 pont (11-3), 2. Marosvásárhely 22 (9-1), 3. Nagybánya 13.