2022. május 20., péntek

Hiteles tájékoztatás, közösségformáló vélemények

Marosvásárhely

2011. június 20. és 24. között, naponta 9-től 14 óráig IV. vakációs bibliahét lesz a Marosvásárhelyi Felsővárosi Református Egyházközség gyülekezeti termeiben.

2011. június 20. (hétfő) és 24. (péntek) között, naponta 9-től 14 óráig IV. vakációs bibliahét lesz a Marosvásárhelyi Felsővárosi Református Egyházközség gyülekezeti termeiben (1989. Dec. 22. út 49. szám). Várjuk az érdeklődő nagyobb csoportos óvodásokat, I–V. osztályos iskolásokat és ifjúsági bibliaórás fiatalokat. Mindenki hozzon magával tízórait, innivalót és naponta 4 lejt! Vasárnap, június 26-án, a de. 11 órai istentiszteleten a felsővárosi templomban a gyerekekkel ünnepélyt tartunk, amelyre szeretettel várjuk a családokat is. Június 26–28-án (vasárnap du.-tól kedd estig) Gedeon-táborba megyünk a református egyház borszéki nyaralójába, ahol elmélyítjük a héten tanultakat (bibliaórák, kalandjátékok, tábortűz, éneklés, kézműveskedés, méta, íjászat…). Külön a kirándulás 50 lejbe kerül (útiköltség ellenőrző könyvvel, szállás, élelem). Szeretettel várunk! – olvasható a Felsővárosi Református Egyházközség meghívójában.