2024. május 8., szerda

Egy ezüst a vendéglátóknak

• 2012-03-25 16:03:04

A marosvásárhelyi RingBox SK megszervezte a múlt héten az ifi korosztályos Románia-kupa tornáját.

A marosvásárhelyi RingBox SK az országos ökölvívó-szövetséggel és a megyei sporthatósággal közösen, a Marosvásárhelyi Polgármesteri Hivatal és a Maros Megyei Tanács támogatásával szervezte meg a múlt héten az ifi korosztályos Románia-kupa tornáját. Az öt napig zajló versenyen, melyen az ország összes klubja részt vett, 151 öklöző lépett kötelek közé a sportcsarnokban. A házigazda marosvásárhelyiek részéről öt ökölvívó szállt versenybe a kupáért. A Daniel Ghiurca által edzett hazaiak a 75 kg-os súlycsoportban Eduard Leon révén egy ezüstérmet szereztek. Ugyanebben a kategóriában Sas Vlad az 5. helyen zárt, és szintén egy 5. helyet szerzett Harkó Sándor az 52 kg-os súlycsoportban. A marosvásárhelyi klub vezetése ezúton is köszöni az önkormányzat támogatását.