A Győr házigazdaként 26-24-re kikapott a Bukaresti CSM-től a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 12. fordulójában, szombaton.

A már biztosan csoportelső és negyeddöntős magyar csapat nem kezdett jól, a megszokottnál több volt a rontott lövés, a védekezés pedig nem működött a kellő hatékonysággal. A bukarestiek a 11. percben négy góllal vezettek, majd hét perc alatt 5-0-s sorozatot produkáltak, amelynek végén már 13-6-os előnyben voltak. Remekül védekeztek, és minden győri hibát gyors ellentámadással büntettek. Ulrik Kirkely vezetőedző időkérésének nem volt hatása az eredmény alakulására, a kapuscserének viszont igen, mivel Sandra Toft nagyszerűen szállt be a játékba.

A túloldalon Adrian Vasile időkérése némileg megtörte a románok lendületét, több mint nyolc percig nem találtak be, a szünetben mégis 15-9-re vezettek.

A második félidő elején Grace Zaadi góljaival őrizte előnyét a CSM, a győriek játékából pedig továbbra is hiányoztak az átlövésgólok. A meccs háromnegyedénél már „csak” négy találat volt az ötszörös BL-győztes házigazdák hátránya, és öt perc alatt ezt is megfelezték. A románok hiába kértek időt, korábbi magabiztos, pontos, taktikus játékuk szétesett, a magyar bajnoki címvédő viszont lendületbe jött, és egy 5-0-s sorozat végén egyenlített (22-22).

Hiábavalónak bizonyult azonban a nagy felzárkózás, mert az utolsó perceket elrontotta az ETO, ekkor ismét a bukarestiek voltak pontosabbak, és mivel egyszer sem voltak hátrányban az egész meccsen, megérdemelten nyertek, második győzelmüket jegyezve a győriek ellen az eddigi 12 találkozón.