2020. július 8., szerda

Hiteles tájékoztatás, közösségformáló vélemények

Marosvásárhely

1. forduló (augusztus 25.): Szovátai Medve-tó Mobila – Marosvásárhelyi MSE 08

1. forduló (augusztus 25.)

Szovátai Medve-tó Mobila – Marosvásárhelyi MSE 08

Marosoroszfalui Mureşul – Búzásbesenyői Înfrăţirea

Mezőméhesi Avântul – Kutyfalvi Mureşul

Nagysármási ACS 2005 – Marosvásárhelyi Junior

Szászrégeni Gliga Companies – Radnóti SK

Marosvásárhelyi Gaz Metan – Maroludasi Mureşul

Náznánfalvi Mureşul – Nyárádszeredai ACS

A Dánosi Gaz Metan áll.

 

2. forduló (szeptember 1.)

MSE – Dános

Búzásbesenyő – Szováta

Kutyfalva – Marosoroszfalu

Junior – Mezőméhes

Radnót – Nagysármás

Marosludas – Gliga Companies

Nyárádszereda – Gaz Metan

A Náznánfalvi Mureşul áll.

 

3. forduló (szeptember 8.)

Dános – Búzásbesenyő

Szováta – Kutyfalva

Marosoroszfalu – Junior

Mezőméhes – Radnót

Nagysármás – Marosludas

Gliga Companies – Nyárádszereda

Gaz Metan – Náznánfalva

A Marosvásárhelyi MSE 08 áll.

 

4. forduló (szeptember 15.)

Búzásbesenyő – MSE

Kutyfalva – Dános

Junior – Szováta

Radnót – Marosoroszfalu

Marosludas – Mezőméhes

Nyárádszereda – Nagysármás

Náznánfalva – Gliga Companies

A Marosvásárhelyi Gaz Metan áll.

 

5. forduló (szeptember 22.)

MSE – Kutyfalva

Dános – Junior

Szováta – Radnót

Marosoroszfalu – Marosludas

Mezőméhes – Nyárádszereda

Nagysármás – Náznánfalva

Gliga Companies – Gaz Metan

A Búzásbesenyői Înfrăţirea áll.

 

6. forduló (szeptember 29.)

Kutyfalva – Búzásbesenyő

Junior – MSE

Radnót – Dános

Marosludas – Szováta

Nyárádszereda – Marosoroszfalu

Náznánfalva – Mezőméhes

Gaz Metan – Nagysármás

A Szászrégeni Gliga Companies áll.

 

7. forduló (október 6.)

Búzásbesenyő – Junior

MSE – Radnót

Dános – Marosludas

Szováta – Nyárádszereda

Marosoroszfalu – Náznánfalva

Mezőméhes – Gaz Metan

Nagysármás – Gliga Companies

A Kutyfalvi Mureşul áll.

 

8. forduló (október 13.)

Junior – Kutyfalva

Radnót – Búzásbesenyő

Marosludas – MSE

Nyárádszereda – Dános

Náznánfalva – Szováta

Gaz Metan – Marosoroszfalu

Gliga Companies – Mezőméhes

A Nagysármási ACS 2005 áll.

 

9. forduló (október 20.)

Kutyfalva – Radnót

Búzásbesenyő – Marosludas

MSE – Nyárádszereda

Dános – Náznánfalva

Szováta – Gaz Metan

Marosoroszfalu – Gliga Companies

Mezőméhes – Nagysármás

A Marosvásárhelyi Junior áll.

 

10. forduló (október 27.)

Radnót – Junior

Marosludas – Kutyfalva

Nyárádszereda – Búzásbesenyő

Náznánfalva – MSE

Gaz Metan – Dános

Gliga Companies – Szováta

Nagysármás – Marosoroszfalu

A Mezőméhesi Avântul áll.

 

11. forduló (november 3.)

Junior – Marosludas

Kutyfalva – Nyárádszereda

Búzásbesenyő – Náznánfalva

MSE – Gaz Metan

Dános – Gliga Companies

Szováta – Nagysármás

Marosoroszfalu – Mezőméhes

A Radnóti SK áll.

 

12. forduló (november 10.)

Marosludas – Radnót

Nyárádszereda – Junior

Náznánfalva – Kutyfalva

Gaz Metan – Búzásbesenyő

Gliga Companies – MSE

Nagysármás – Dános

Mezőméhes – Szováta

A Marosoroszfalui Mureşul áll.

 

13. forduló (november 17.)

Radnót – Nyárádszereda

Junior – Náznánfalva

Kutyfalva – Gaz Metan

Búzásbesenyő – Gliga Companies

MSE – Nagysármás

Dános – Mezőméhes

Szováta – Marosoroszfalu

A Marosludas áll.

 

14. forduló (november 24.)

Nyárádszereda – Marosludas

Náznánfalva – Radnót

Gaz Metan – Junior

Gliga Companies – Kutyfalva

Nagysármás – Búzásbesenyő

Mezőméhes – MSE

Marosoroszfalu – Dános

A Szovátai Medve-tó Mobila áll.

 

15. forduló (november 30.)

Marosludas – Náznánfalva

Radnót – Gaz Metan

Junior – Gliga Companies

Kutyfalva – Nagysármás

Búzásbesenyő – Mezőméhes

MSE – Marosoroszfalu

Dános – Szováta

A Nyárádszeredai ACS áll.