2020. július 8., szerda

Hiteles tájékoztatás, közösségformáló vélemények

Marosvásárhely

1. forduló (szeptember 1.): Damila Măciuca – Marosvásárhelyi FCM

1. forduló (szeptember 1.)

Nagyváradi Luceafărul – FC Argeş Piteşti

Damila Măciuca – Marosvásárhelyi FCM

ALRO Slatina – Temesvári FC

Brassói Corona – Nagyszebeni Voinţa

Gyulafehérvári Unirea – Nagybányai Máramaros FC

CS Mioveni – Nagyváradi Bihar FC

Rékási AACS – Aradi UTA

A CSM Râmnicu Vâlcea áll.

 

2. forduló (szeptember 8.)

FC Argeş – Râmnicu Vâlcea

Marosvásárhely – Luceafărul

Temesvár – Măciuca

Nagyszeben – Slatina

Nagybánya – Corona

Bihar FC – Gyulafehérvár

UTA – Mioveni

A Rékási AACS áll.

 

3. forduló (szeptember 15.)

Râmnicu Vâlcea – Marosvásárhely

Luceafărul – Temesvár

Măciuca – Nagyszeben

Slatina – Nagybánya

Corona – Bihar FC

Gyulafehérvár – UTA

Mioveni – Rékás

A FC Argeş áll.

 

4. forduló (szeptember 22.)

Marosvásárhely – FC Argeş

Temesvár – Râmnicu Vâlcea

Nagyszeben – Luceafărul

Nagybánya – Măciuca

Bihar FC – Slatina

UTA – Corona

Rékás – Gyulafehérvár

A CS Mioveni áll.

 

5. forduló (szeptember 29.)

FC Argeş – Temesvár

Râmnicu Vâlcea – Nagyszeben

Luceafărul – Nagybánya

Măciuca – Bihar FC

Slatina – UTA

Corona – Rékás

Gyulafehérvár – Mioveni

A Marosvásárhelyi FCM áll.

 

6. forduló (október 6.)

Temesvár – Marosvásárhely

Nagyszeben – FC Argeş

Nagybánya – Râmnicu Vâlcea

Bihar FC – Luceafărul

UTA – Măciuca

Rékás – Slatina

Mioveni – Corona

A Gyulafehérvári Unirea áll.

 

7. forduló (október 13.)

Marosvásárhely – Nagyszeben

FC Argeş – Nagybánya

Râmnicu Vâlcea – Bihar FC

Luceafărul – UTA

Măciuca – Rékás

Slatina – Mioveni

Corona – Gyulafehérvár

A Temesvári FC áll.

 

8. forduló (október 20.)

Nagyszeben – Temesvár

Nagybánya – Marosvásárhely

Bihar FC – FC Argeş

UTA – Râmnicu Vâlcea

Rékás – Luceafărul

Mioveni – Măciuca

Gyulafehérvár – Slatina

A Brassói Corona áll.

 

9. forduló (október 24.)

Temesvár – Nagybánya

Marosvásárhely – Bihar FC

FC Argeş – UTA

Râmnicu Vâlcea – Rékás

Luceafărul – Mioveni

Măciuca – Gyulafehérvár

Slatina – Corona

A Nagyszebeni Voinţa áll.

 

10. forduló (október 27.)

Nagybánya – Nagyszeben

Bihar FC – Temesvár

UTA – Marosvásárhely

Rékás – FC Argeş

Mioveni – Râmnicu Vâlcea

Gyulafehérvár – Luceafărul

Corona – Măciuca

Az ALRO Slatina áll.

 

11. forduló (november 3.)

Nagyszeben – Bihar FC

Temesvár – UTA

Marosvásárhely – Rékás

FC Argeş – Mioveni

Râmnicu Vâlcea – Gyulafehérvár

Luceafărul – Corona

Măciuca – Slatina

A Nagybányai Máramaros FC áll.

 

12. forduló (november 10.)

Bihar FC – Nagybánya

UTA – Nagyszeben

Rékás – Temesvár

Mioveni – Marosvásárhely

Gyulafehérvár – FC Argeş

Corona – Râmnicu Vâlcea

Slatina – Luceafărul

A Damila Măciuca áll.

 

13. forduló (november 17.)

Nagybánya – UTA

Nagyszeben – Rékás

Temesvár – Mioveni

Marosvásárhely – Gyulafehérvár

FC Argeş – Corona

Râmnicu Vâlcea – Slatina

Luceafărul – Măciuca

A Nagyváradi Bihar FC áll.

 

14. forduló (november 24.)

UTA – Bihar FC

Rékás – Nagybánya

Mioveni – Nagyszeben

Gyulafehérvár – Temesvár

Corona – Marosvásárhely

Slatina – FC Argeş

Măciuca – Râmnicu Vâlcea

A Nagyváradi Luceafărul áll.

 

15. forduló (december 1.)

Bihar FC – Rékás

Nagybánya – Mioveni

Nagyszeben – Gyulafehérvár

Temesvár – Corona

Marosvásárhely – Slatina

FC Argeş – Măciuca

Râmnicu Vâlcea – Luceafărul

Az UTA áll.