2020. július 8., szerda

Hiteles tájékoztatás, közösségformáló vélemények

Marosvásárhely

1. forduló (augusztus 31.): Unirea Câmpina – Prahova Tomşani

1. forduló (augusztus 31.)

Unirea Câmpina – Prahova Tomşani

Sellenberki Sevişul – FCM Târgovişte

Zágoni FC – Szászrégeni Avântul

Tatrangi Unirea – Nagydisznódi FC

SCM Piteşti – CSO Plopeni

Fogarasi CSM – Conpet Ploieşti

A Girom Albota áll.

 

2. forduló (szeptember 7.)

Târgovişte – Câmpina

Szászrégen – Sellenberk

Nagydisznód – Zágon

Plopeni – Tatrang

Conpet – Albota

Tomşani – Fogaras

A SCM Piteşti áll.

 

3. forduló (szeptember 14.)

Târgovişte – Tomşani

Câmpina – Szászrégen

Sellenberk – Nagydisznód

Zágon – Plopeni

SCM Piteşti – Conpet

Albota – Fogaras

A Tatrangi Unirea áll.

 

4. forduló (szeptember 21.)

Szászrégen – Târgovişte

Nagydisznód – Câmpina

Plopeni – Sellenberk

Conpet – Tatrang

Fogaras – SCM Piteşti

Tomşani – Albota

A Zágoni FC áll.

 

5. forduló (szeptember 28.)

Szászrégen – Tomşani

Târgovişte – Nagydisznód

Câmpina – Plopeni

Zágon – Conpet

Tatrang – Fogaras

SCM Piteşti – Albota

A Sellenberki Sevişul áll.

 

6. forduló (október 5.)

Nagydisznód – Szászrégen

Plopeni – Târgovişte

Conpet – Sellenberk

Fogaras – Zágon

Albota – Tatrang

Tomşani – SCM Piteşti

Az Unirea Câmpina áll.

 

7. forduló (október 12.)

Tomşani – Nagydisznód

Szászrégen – Plopeni

Câmpina – Conpet

Sellenberk – Fogaras

Zágon – Albota

Tatrang – SCM Piteşti

A FCM Târgovişte áll.

 

8. forduló (október 19.)

Plopeni – Nagydisznód

Conpet – Târgovişte

Fogaras – Câmpina

Albota – Sellenberk

SCM Piteşti – Zágon

Tatrang – Tomşani

A Szászrégeni Avântul áll.

 

9. forduló (október 26.)

Tomşani – Plopeni

Szászrégen – Conpet

Târgovişte – Fogaras

Câmpina – Albota

Sellenberk – SCM Piteşti

Zágon – Tatrang

A Nagydisznódi FC áll.

 

10. forduló (november 2.)

Conpet – Nagydisznód

Fogaras – Szászrégen

Albota – Târgovişte

SCM Piteşti – Câmpina

Tatrang – Sellenberk

Zágon – Tomşani

A CSO Plopeni áll.

 

11. forduló (november 9.)

Plopeni – Conpet

Nagydisznód – Fogaras

Szászrégen – Albota

Târgovişte – SCM Piteşti

Câmpina – Tatrang

Sellenberk – Zágon

A Prahova Tomşani áll.

 

12. forduló (november 16.)

Fogaras – Plopeni

Albota – Nagydisznód

SCM Piteşti – Szászrégen

Tatrang – Târgovişte

Zágon – Câmpina

Sellenberk – Prahova Tomşani

A Conpet áll.

 

13. forduló (november 23.)

Tomşani – Conpet

Plopeni – Albota

Nagydisznód – SCM Piteşti

Szászrégen – Tatrang

Târgovişte – Zágon

Câmpina – Sellenberk

A Fogarasi CSM áll.